O firmie

Firma ANMAR - kim jesteśmy?

Powstaliśmy w 2015 roku, jako firma produkująca i serwisująca plandeki na samochody ciężarowe. Od samego początku wykonywaliśmy nietypowe wtedy dla nas zlecenia na wykonanie zabudowy tarasu, altany, ogródka restauracji itp. Dość szybko ilość poleceń od zadowolonych klientów przerosła nasze możliwości wykonywania tego typu usług jako dodatkowych i stało się to naszym głównym zajęciem.

Całe doświadczenie zdobyte przy produkcji plandek samochodowych ( zdobywane jeszcze na długo przed otwarciem naszej firmy ) wkładamy w produkcję naszych wyrobów. Dzięki temu otrzymują Państwo gwarancję produktu bardzo solidnego, odpornego na mechaniczne uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Przy produkcji w 100% używamy tych samych materiałów co do produkcji plandek ciężarowych, co sprawia, że wybór naszych plandek jest wyborem na długie lata. Bezterminowa gwarancja bezkosztowych napraw wszelkich wad zwiększa dodatkowo Państwa komfort. 

Dlaczego ANMAR?

Inne firmy nie chcą przyjechać na pomiar? Nie chcą zamontować własnego produktu? My nie dzielimy się odpowiedzialnością z klientem ! bierzemy ją w pełni na siebie. Sami zrobimy pomiar a następnie zamontujemy osłony na Państwa tarasie lub innej zabudowie. Po zaakceptowaniu naszej oferty pomiar wykonywany jest bezpłatnie. 
 
Dokładnie wytłumaczymy także jak dbać o zabudowę , żeby cieszyć się nią długie lata. 
Zapraszamy też do siedziby naszej firmy gdzie można zobaczyć , wejść, dotknąć i przetestować naszą zabudowę tarasu na na której testujemy wszystko zanim zaczniemy oferować to Państwu.
 
Czy jesteśmy najtańsi? Pewnie nie, ale nie ukrywamy żadnych kosztów. Nasze ceny to ceny za gotowy produkt, a nie jak okazuje się często u konkurencji za sam materiał.
Powstaliśmy w 2015 roku, jako firma produkująca i serwisująca plandeki na samochody ciężarowe. Od samego początku wykonywaliśmy nietypowe zlecenia. Zapraszany do współpracy.
Anmar - Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2024